Spotkanie partnerskie z Denzlingen

Wspólnie pomagaliśmy Ukrainie, przekazując środki medyczne do Krzemieńca i organizując opiekę w Hospicjum stacjonarnym dla naszej ukraińskiej Podopiecznej, a wczoraj mogliśmy poznać się osobiście, opowiadając o działalności Fundacji i Hospicjum Ewdomed.

Z inicjatywy Pani Małgorzaty Zarzyckiej, w siedzibie Hospicjum zorganizowaliśmy spotkanie, w którym uczestniczyli: Burmistrz Denzlingen Markus Hollemann wraz z żoną Wilmą, Willi Kininger i Lisa Pelz. Dołączył do nas także Burmistrz Gminy Konstancin-Jeziorna Kazimierz Jańczuk i jego Zastępca Dariusz Zieliński.

Ten wspólny czas był doskonałą okazją do rozmowy o realiach i przyszłości opieki paliatywnej w naszym regionie, wymiany wiedzy, poznania nowych sposobów leczenia oraz dyskusji potrzebach Podopiecznych Hospicjum w tym zakresie. Razem możemy znacznie więcej, dlatego mamy głęboką nadzieję, że partnerstwo i nawiązana przyjaźń z Denzlingen będzie się rozwijać.

Naszych gości przywitała Dyrektor Hospicjum i Prezes Fundacji Ewa Szulecka oraz Podopieczni Hospicjum, którzy z pomocą księdza Grzegorza przygotowali utworzy muzyczne w języku polskim i ukraińskim oraz własnoręcznie wykonane dary serca i wdzięczności za te odwiedziny.

Dziękujemy przybyłym gościom za obecność i chęć współpracy. Składamy jednocześnie serdeczne podziękowania dla Małgorzaty Zarzyckiej, Irminy Gerszewskiej, księdza Grzegorza Walczuka, Aleksandry Kmak-Pamirskiej, Antoniego Stasińskiego oraz wszystkich pracowników Hospicjum, którzy włączyli się w przygotowanie tego wydarzenia 💓

Copyrights (C) 2022 by Ewdomed
Polityka prywatności