Wspieram jako firma

Pozwól swojej firmie zająć miejsce na szczycie, 
kierując się wartościami społecznymi i etycznymi!

Czy wiesz, że Twoja firma ma szansę na realne, pozytywne zmiany w społeczeństwie? Że dzięki Tobie i zaangażowaniu Tojej firmy możemy zmienić czyjeś życie na lepsze? Nasze hospicjum to miejsce, które na co dzień potrzebuje różnorakiego wsparcia, a Ty możesz być liderem, wyróżniając się na tle konkurencji poprzez zaangażowanie w działania CSR.

Wprowadzenie w firmie programu wspierającego nasze hospicjum w ramach CSR to nie tylko okazja do wzrostu prestiżu Twojej działalności, ale także szansa na zwiększenie zaangażowania pracowników i zbudowanie pozytywnego wizerunku marki.

Działając z nami, Twoja firma będzie miała szansę nie tylko mieć wpływ na pozytywne zmiany społeczne, ale także na osiągnięcie strategicznych korzyści, takich jak zwiększenie zaufania klientów, zadowolenie pracowników i wyróżnienie się jako firma, która naprawdę ma wpływ na świat. To wartości, o które warto walczyć!

Możesz pomóc poprzez...

CSR
 czyli Corporate Social Responsibility 
(Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). 

Jest to koncepcja, zgodnie z którą przedsiębiorstwa powinny brać pod uwagę społeczne i ekologiczne konsekwencje swoich działań oraz aktywnie dążyć do tworzenia wartości dla społeczeństwa i środowiska naturalnego, nie tylko dla zysku. Wprowadzanie polityk CSR pomaga firmom budować zaufanie konsumentów, zwiększać ich reputację i osiągać długoterminowy sukces.

Aby nam pomóc możesz, np.:
- zorganizować wewnątrz swojej firmy zbiórkę rzeczową najpotrzebniejszych produktów;
- zorganizować wydarzenie charytatywne wewnątrz firmy.
Wolontariat pracowniczy


To dobrowolna praca, którą pracownicy wykonują na rzecz społeczności lub organizacji charytatywnej z inicjatywy firmy, zwykle poza godzinami pracy.codzien

W naszym hospicjum może się on przejawiać:
- pomocą w utrzymaniu terenu wokół hospicjum - nie zatrudniamy żadnego ogrodnika, a nasz ogród wymaga systematycznej pracy. Jeżeli chcecie nas wesprzeć w trosce o nasze otoczenie - będziemy bardzo wdzięczni;
- w zależności od profilu firmy może także obejmować wsparcie przy organizacji wydarzeń, wyjazdów naszych Pacjentów, koordynowaniu spotkań, a nawet pomoc w organizacji szkoleń (tzw. wolontariat ekspercki). Sky is the limit!
Partner strategiczny

Zostań naszym partnerem strategicznym i zaangażuj się w pomoc naszemu hospicjum przez dłuższy czas. Możesz wspierać nas regularnymi wpłatami na konto, ale także darowiznami usług swojej firmy czy określonymi przedmiotami. Najważniejsza jest dla nas to, że razem możemy osiągnąć więcej! Możemy wspierać nie tylko naszych Pacjentów, ale także ich rodziny, które otaczamy opieką w ramach hospicjów domowych. 

Masz pomysł na inną formę wsparcia?

Skontaktuj się z nami:
Ewa Szulecka
Prezes Fundacji Ewdomed
e-mail: biuro@fundacjaewdomed.pl
Adam Półgrabia
Dyrektor Fundacji Ewdomed
e-mail: a.polgrabia@fundacjaewdomed.pl
Małgorzata Pyzik-Turska
Specjalista ds. komunikacji marketingowej 
e-mail: m.turska@fundacjaewdomed.pl
Skip to Content
Copyrights (C) 2022 by Ewdomed
Polityka prywatności